Média


Na veletrhu PIVO už v novém vizuálním stylu

Více informací >

Společnost OMNIPOL se ve dnech 16.5.-19.5. zúčastnila 26. ročníku specializovaného mezinárodního veletrhu PIVO 2017 v ruském městě Soči. Veletrh je významnou událostí pro potravinářský a strojírenský průmysl, neboť se zde prezentují společnosti, které mají co do činění s pivovarnickým odvětvím a výrobou nealkoholických nápojů, ať už se jedná o dodávky technologických zařízení, spotřebních materiálů, surovin či logistiky. V Soči se prezentovaly i samotní výrobci piva a nealko-nápojů.

Dle analýz agentury CzechTrade je v regionu velký zájem o česká piva, související technologie, materiály a českou tradici vaření piva, a proto se počítá i nadále s poměrně významnou poptávkou při budování nových kapacit a modernizaci stávajících zařízení.

OMNIPOL na veletrhu reprezentoval ředitel projektů Lubomír Groll, projektový manažer Josef Arnošt a zástupce naší společnosti v Rusku, pan Ochrimenko. Společně s nimi se akce zúčastnili zástupci firmy NATE TECHNICS Chotěboř, která je výrobcem kompletních plnicích linek pro nápojový průmysl, a také společnosti ProjectSoft Hradec Králové, dodavatele automatizovaných technologických procesů, informačních a robotických systémů, nejen pro potravinářské firmy.

Na stánek byli pozváni nejrůznější partneři společnosti OMNIPOL v Rusku, mj. Sladovna Kursk, Gambrinus Izhevsk či Pivzavod TAPI Nizhniy Tagil. Přišli i noví zákazníci, kteří projevili zájem o technologie pro sladovny a zařízení pro pivovary.

PIVO v Soči bylo prvním zahraničním veletrhem, kde letos OMNIPOL vystavoval na stánku reflektujícím změnu vizuálního stylu společnosti. Distribuován byl i nový tzv. civilní Profil společnosti a produktové listy, které připravila OS Technologie a investice ve spolupráci s inženýrem Petrem Dubovcem z OMK.

Veletrh PIVO, který je pořádán nepřetržitě už od roku 1991 a je hojně navštěvován především odborníky v oboru, byl letos součástí mezinárodního fóra, které kromě veletrhu obsahovalo i kongres výrobců nápojů, odbornou soutěž piva, nealkoholických nápojů, surovin a zařízení, dále festival „Moře piva“ a týmové hry „Beer Scouts Day“.